چگونه از قانون جذب برای ازدواج استفاده کنیم؟

قانون جذب و ازدواج
5
(2)

چگونه از قانون جذب برای ازدواج استفاده کنیم؟

درصورتی که دنبال پیدا کردن همسر ایده‌ال هستید یا بدون همسر هستید یک وظیفه دارید. باید افکاری در خصوص رابطه ی خود داشته باشید که به شما حس خوبی بدهد. درصورتی که ارتعاش دیر شدن و نگرانی ساطع می کنید شما درها را براي ورود همسر ایده‌ال بسته اید. همسر ایده‌ال شما قرار نیست افریده شود. او هست و او هم در انتظار شماست شما تنها باید به دعوت او جواب بدهید. چگونه؟ بااحساس خوب.

قانون جذب و ازدواج

۱-

tike1همین حالا ناراحتي تان را به جهت نداشتن همسر ایده‌ال کاهش دهید. اصلا به آن فکر نکنید. چگونه؟
به چیزهای زيبايي که دارید فکر کنید. مغز در هر زمان تنها به یک چیز می تواند توجه کند. اینگونه با بارش افکار مثبت فرصت به افکار منفی را نخواهید داد.

۲-قانون جذب و ازدواج

tike1از زندگی فعلی تان بيش ترین لذت ممکن را ببرید. لذت بردن سبب جذب لذت بیش تر ميشود .

به قول مولانا:خوش باش که هر که راز داند/ داند که خوشی، خوشی کشاند.

۳-

tike1فهرستی از چیزهای خوب تهیه کنید، و به تحسین خود بپردازید. این کار اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد. اعتماد به نفس بیس هر کاری است. درصورتی که آن را ندارید انتظار زيادي از اتفاقات زندگی نداشته باشید

4-

tike1بر روی چیزهای مثبت تمرکز کنید تغيير افکار بد به خوب با قانون جذب در ایجاد ارتعاش مثبت و قدرتمند بسیار خوب پاسخ مي دهد. تمام افکار منفی خود را آزاد کنید. به عنوان مثال:« نمی شود کسی را پیدا کرد،»« به چه دلیل نمی بینند من چه قدر خوب هستم؟» و« هیچ شخصی مرا دوست نخواهد داشت.»

شما خصوصیت های خوب زيادي دارید که این ویژگی ها می توانند عشق و توجه هر کسی را بخود جذب کنند.سایرین متوجه خواهند شد و قدرتان را خواهند دانست. اطراف شما عشق وجود دارد . آن را به خودتان دعوت کنید. زمانی که آن را بپذیرید و بر چیزهای مثبت تمرکز کنید، ارتعاش خود را تغيير می دهید و در را بر روی قانون جذب ازدواج باز می کنید. بدین ترتیب همسر رویایی را بسوی خود فرا می خوانید و وی را به دست می آورید.

5-

tike1عشق را ابتدا در خودتان تجربه کنید توجه کنید چشم پوشی از آن چه سایرین در خصوص شما فکر ميکنند ، این که چه فرد خوبی هستید یا این که چه قدر دوستداشتنی هستید! در واقع نیازی نیست فرد دیگری شما را دوست داشته باشد کافیست شما خودتان خود را دوست داشته باشید. این مبنای قانون جذب و ازدواج است.
عشق بخود آن قدر به شما اعتماد به نفس ميدهد که نتيجه فوق العاده ای را براي شما بهمراه خواهد داشت. نتيجه آن جذب عشق دیگران است. نمی توان در در برابر اعتماد به نفس و عزت نفس عالی و قوت گرفته در شما مقاومت کرد و خواه ناخواه دیگران به شما جذب خواهند شد.

6-

tike1قدردان تضاد باشید و اجازه دهید قانون جذب ازدواج کار خود را بکند ابتدا بابت آنچه که هستید و چیزهایی که دارید شاد باشید. شما سفارش خود را ارسال نموده اید ، اینک ديگر چیزهایی که می خواهید را فراموش کنید و در لحظه شاد باشید. یعنی با وجود فاصله ای که اینک بین شما و آنچه که خواهانش هستید است شاد باشید، درصورتی که بتوانید در لحظه شاد باشید، چیزهایی که می خواهید به زندگی شما راه خواهند یافت، من جمله شخصی که دوست دارید.

7-

tike1اجازه دهید فرد برود. قانون جذب ازدواج براي شما برنامه دارد. این یکی از دشوارترین مرحله های جذب همسر از طريق قانون جذب است. شما خوب ميدانيد که آن فرد را می خواهید، ولی اکنون به شما ميگويند که باید بگذارید برود. وی به درد شما نمی خورد. مسخره است، نه؟ ولی قانون جذب ازدواج تنها زمانی پاسخ ميدهد که در صورت نبودن با فرد موردنظر هم مشکلی نداشته باشید. تا زمانی که چنين نباشید، بخشی از شما مقاومت ميکند و اجازه نمی دهد به خواسته خود برسید.

بدین ترتیب بر اساس قانون جذب عشق، تا زمانی که با نبود او راحت نباشید، نمی توانید رابطۀ مورد نظرتان را با وی داشته باشید. می دانم که راحت نیست. می دانم چه قدر دشوار است. به همین علت است که هنگامی که با قانون جذب کار می کنیم، بهترین کار این است که بگوییم،« من فرد x یا چیزی بهتر را می خواهم» یا« من می خواهم با فرد x یا شخصی بهتر در ارتباط باشم.» ولی درصورتی که بتوانید فرد بهتری داشته باشید، چه؟ درصورتی که بتوانید با شخصی باشید که نمی خواهد یک روزش را بدون شما بگذراند، چطور؟

از دیدگاه قانون جذب، جذب یک همسر رویایی یا نیمه گمشده به این بستگی دارد که خود شما حقیقتاً چه کسی هستید.

لازم است که شما اول عاشق و دل بسته شخصیت واقعی خودتان( کسی که اکنون هستید) باشید و از چیزی که هستید شادمان بوده و به خودتان افتخار کنید، در این صورت است که همسری که از هر جهت مناسب و موردپسند شماست بسوی شما جذب خواهد شد، به این علل که انرژی شما و انرژی او هر دو در یک امتداد حرکت ميکنند . همسر موردنظر شما چه بسا به دنبال شخصی خوشحال، دارای اعتماد به نفس، بامحبت، علاقمند به زندگی، بامزه، دوستداشتنی و… است و هر چه قدر شما زمان بیشتری را صرف بهبود این خصوصیات کنید( چه بسا قبل از دیدن او) او سریعتر می تواند بسوی شما جذب شده و شما را پیدا کند.

 

گردآوری و ترجمه: هیات تحریریه راز تیوان | علی عباسی

این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *